Koučink a rozvoj zaměstnanců pro firmy

Věřím, že i v náročném firemním prostředí, plném cílů, termínů a stresu lze najít způsob jak pracovat se svými zaměstnanci tak, aby jejich motivace do práce nebyla jen o stabilním příjmu. Zároveň vnímám, že samotný mindset jednotlivých zaměstnanců a jejich vedoucích umožňuje snížit dopady stresujícícho prostředí a vaši zaměstnanci to ocení.

Je vám něco z těchto vět povědomé?

  • Je to tu pod strašným tlakem. Nikdy nevíme, jak dlouho ten nový manažer vydrží.
  • Naši zaměstnanci nejsou motivovaní, aby u nás pracovali. Nebaví je to a odvádí nekvalitní práci.
  • Lidé nepřichází s novými nápady. Říkají, že je to stejně zbytečný nebo na to prostě nemají čas.
  • Kupí se nám komunikační problémy, kdy manažer neumí jednat se svými lidmi. Vznikají velmi nepříjemné konfliktní situace pro všechny zúčastněné.
  • Máme nového manažera. Je mladý, nadějný, technicky vše zvládá. Ale jeho výsledky nejsou přesto takové, jaké bychom očekávali.
  • Máme skvělé procesy a standardy, ale nějak stejně všechno běží po jiné ose.
  • Firma má vize, ale neumí je naplňovat. Manažeři neví, jak s vizemi zacházet.

Pomohu  vám se změnou mentálního nastavení vašich zaměstnanců a manažerů

Váš tým i vy tím jen získáte:

Růstově zaměřené zaměstnance

Manažery a vedoucí, kteří budou otevřeni změnám a řešením.

Lepší pracovní prostředí

Lepší, respektující pracovní prostředí, které bude podporovat individualitu a jedinečnost každého ze zaměstnanců.

Vyšší a udržitelný výkon

Vyšší a udržitelný výkon, ze kterého bude benefitovat firma i její zaměstnanci.

Stabilitu týmů

Stabilitu vašich týmů, nižší fluktuaci a tím i udržitelné a rostoucí know-how.

"Tým snů"

Získáte tým snů – sebevědomé, cílevědomé, lidské vedoucí a zaměstnance.

Moje nástroje pro dosažení změny

Firemní koučink

Budu individuálně koučovat vaše klíčové zaměstnance. Využiji cílených otázek a řízeného rozhovoru. Zvláště u juniorních manažerů je vhodně nastavený koučink a mentorink zárukou rychlé adaptace v nové roli a zvýšení výkonu.

Trénink změny mindsetu na míru

Umožněte vašim zaměstnancům projít transformací jejich mindsetu za pomoci unikátních metod – pozitivní inteligence a mental fitness tréninku, mindfulness a další. Na jejich cestě je podpořím při nalézání těch pro ně vhodných technik. Během cesty poznají jakým způsobem funguje mozek, co nebo kdo jsou sabotéři a jak změnou svého myšlenkového nastavení mohou posílit moudřejší já a zároveň měnit postupnými kroky svůj mindset.

Rozvojový program na míru

Vymyslím a zorganizuji rozvojový program dle vašich potřeb a možností. Zakládám si na individuálním přístupu a individuálním nastavení každého programu. Programy mohou být např. kombinací individuálního koučinku s prvky metody pozitivní inteligence, nebo proložené tématickým mentorinkem v případě přechodu zaměstnance do manažerské pozice.

Podrobnější popis osvědčených metod:

Individuální koučink & konzultace

V rámci koučování a konzultací využívám primárně metody koučinku založeného na poznatcích neurovědy (certifikovaný kurz Brain-Based Coach).

Koučování využívá sílu cílených otázek a řízeného rozhovoru. Umožňuje klientovi se lépe otevřít, hledat možnosti a jiné úhly pohledu. Koučovaný tak může přijít na zcela nové řešení a nebo si např. ukotvit nové návyky a způsoby řešení vybraných situací.

Koučink a mentorink s použitím metod pozitivní inteligence

Dalším velkým zdrojem pro práci s klienty jsou metody pozitivní inteligence, která primárně pracuje právě s vnitřními kritiky, sabotéry a učí klienty využívat kreativní části mozku. Ten pracuje s každou situací jako příležitostí a darem pro život a je plně otevřený novým možnostem. Říkáme mu mudrc nebo vědma.

Tuto metodu lze použít při individuálním koučinku s využitím jednoduchých denních aktivit, vizualizací a metod mindfullness, které u klienta vedou postupně ke změně způsobu přemýšlení a vidění situací.

Lenka ví, zná, rozumí, umí. S citlivostí sobě vlastní umí otevírat témata, která při uvědomění si jejich sabotérů posunuly můj tým i mě osobně dál v poznání toho, co mě brzdí, co motivuje a jak věci správně pojmenovat.
Hledáte-li kouče, experta, inspirativní ženu a profíka, je to nejlepší volba.

Lenka Hauptmanová

Lenku znám cca 20 let a mohu potvrdit, že je to naprosto důvěryhodná a ještě více spolehlivá a pracovitá profesionálka. Když jsem s ní začal po dlouhé době opět spolupracovat, tak jsem byl velmi mile překvapen, jak výrazně profesně vyrostla a ještě více jak na sobě tvrdě pracovala 👌. Když si v životě či profesi nebudu vědět rady, tak vím, komu můžu zavolat. Neváhejte a udělejte to samé.

František Šourek

Domluvme si termín

Zaujala vás moje nabídka? Ráda se s vámi potkám na osobní schůzce, kde se navzájem poznáme a můžeme probrat možnosti naší spolupráce vstříc vašim požadavkům a potřebám. Prosím, zanechte mi vzkaz na e-mailu konzultace@lenkastastna.cz , zavolejte nebo vyplňte kontaktní formulář.

Jsem tu pro vás

Telefon

+420 724 380 863

E-mail

konzultace@lenkastastna.cz

Adresa

Úzká 94, 293 01 Mladá Boleslav

Propojme se na sítích